Ślusarz - Mechanik

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnego zakładu produkcyjnego, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów

Obowiązki:
• Wykonywanie prac ślusarskich,
• Zakładanie form i regulacja pras,
• Optymalizacja czasu przezbrojeń maszyn, zapewnienie płynnego toku produkcji,
• Obsługa pras i ich konserwacja,
• Sporządzanie raportów z wykonywanych prac oraz tworzenie wpisów do dokumentacji technicznej.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie zawodowe (ślusarz-mechanik),
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. rok,
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, spawalnicze,
• Mile widziana umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
• Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
• Chęć do pracy.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazne, wspierające środowisko pracy.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl
Prosimy o podanie stanowiska oraz miejsca pracy w tytule wiadomości.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 24/05/2017